karnisze elektryczne to również tkaniny

Karnisze elektryczne wtargnęły przebojem na polski rynek wraz z nadejściem millennium. Warto pamiętać, że najpierw pojawiły się w kinach, teatrach, a następnie w hotelach. Teraz czas na rewolucję w gospodarstwach domowych. Już czas?

#karnisz elektryczny również na skosach

#karnisze elektryczne dla domu i pokoju hotelowego

Zastosowanie karnisza elektrycznego w domu lub pokoju hotelowym to podobne zadanie. Jako, że nasza firma wywodzi się z kontraktów z najlepszymi hotelami w naszym kraju, przejście na usługi dla gospodarstw domowych było oczywiste (szczególnie w czasach pandemii). Niosąc ze sobą bagaż doświadczeń chcemy, żeby każdy miał szansę na odrobinę luksusu w swoim domu – bo taką jest posiadanie karnisza elektrycznego. Mamy nadzieję, że możliwość sterowania smartfonem, panelem naściennym lub pilotem, umili Wam czas.

Kolejną rzeczą jest jakość. Warto wspomnieć, że hotel czy pensjonat to policzony biznes. Naszym zadaniem jest takie dobranie sprzętu, żeby zapewniał jak najdłuższe i bezawaryjne działanie. Polecający nas klienci biznesowi świadczą o jednym – nasze systemy są warte polecenia. Taką samą wysoką jakość produktów, oferujemy naszym klientom indywidualnym. Karnisze elektryczne to nie są moduły dowodzenia marynarką wojenną, jednak powinniśmy móc na nich polegać. Nasze są sprawdzone na poligonach hotelowych.

Dlatego, nasze systemy nie mają sobie równych. Kolejnym dużym i istotnym atutem jest ich cena. Jako wieloletni partner importujący sprzęt z Japonii jesteśmy jedyni na polskim rynku, którzy za jakość rozwiązań nie przepłacają, dzięki bezpośrednim kontaktom w kraju kwitnącej wiśni. Możesz nas sprawdzić i poprosić o darmową wycenę. Porównaj ją z ofertą naszej konkurencji i zastanów się czy chcesz zapłacić więcej za produkty niższej jakości. Ja mogę Cię zapewnić, że nasz system sprosta Twoim wysokim wymaganiom.

#karnisz elektryczny po łukach

Na co zwrócić uwagę wybierając karnisz elektryczny?

Najważniejszy jest silnik. Najlepiej jeżeli posiada system powolnego hamowania. Jest to bardzo efektowne i widowiskowe rozwiązanie.

Szyna aluminiowa malowana proszkowo. To ważne ponieważ malowanie proszkowe ma wpływ na płynne działanie karnisza elektrycznego.

System haczyków. Niby banalna sprawa, ale te małe szczególnie niskiej jakości haczyki potrafią nieźle hałasować. Zwróć na nie uwagę 🙂

#opinie naszych klientów

Łukasz Marciniak
Łukasz Marciniak
Czytaj więcej
Gorąco polecam! Pani Małgorzata to prawdziwy skarb potrafiła doradzić, dobrać i materiał i styl zasłon do pomieszczenia trafiając prosto dokładnie w to czego oczekiwaliśmy. Plus za szybką i terminową realizację zamówienia.
Agnieszka Marchelek
Agnieszka Marchelek
Czytaj więcej
Profesjonalna obsługa -Bardzo polecam gatunek materiału i wykonanie nie mam zastrzeżeń trafione na 100 % warte swojej ceny 🛍🛍🛍
Ola Szczepaniak
Ola Szczepaniak
Czytaj więcej
Polecam serdecznie usługi u Pani Małgosi! 🙂Profesjonalne podejście do klienta, szeroki wybór materiałów, bardzo dobra jakość wykonania! Strzał w dziesiątkę! 💥👍🏻
Poprzedni
Następny

#nasze social media

#inne nasze serwisy